Enca lë fansat të vendosin për projektet e saj të radhës

16:31 04/12/20208min99
-640-0-5c45fb4b5b0f2 (1)

Enca duket se e ka shfrytëzuar mësë miri qëndrimin në shtëpi pas operacionit të këmbës. Këngëtarja ka njoftuar fansat se ka gati tashmë dy projekte muzikore, madje ka publikuar disa fragmente prej tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

“Zemër” dhe “Ndoshta” titullohen këngët e radhës të Encës, për të cilat nuk ka një datë publikimi. Pikërisht përsa i përket publikimit, Enca u ka kërkuar fansave të zgjedhin ata vetë se cilën këngë të publikojë të parën, ndaj tani pritet “verdikti” i fansave në rrjet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto