Enca i përket së shkuarës, Noizy tashmë në bashkëpunim me një tjetër këngëtare!

15:47 15/09/20202min88
noizy_117153838_2763611417201673_5102289920727580615_n-e1596813180987-780x439-1-696x392

Noizy ka dhënë një intervistë së fundmi ku ka dhënë plot detaje rreth jetës së tij. Sigurisht, një ndër to, kishin të bënin edhe për marrëdhënien e tij me Encën.

 

Sherri i tyre bëri bujë shumë kohë më parë dhe për Noizyn tashmë Enca i përket së kaluarës. Tashmë në OTR është “një vend i lirë” le ta quajmë, për këngëtaren e ardhshme që do të bashkëpunojë me Noizyn.

Bëhet fjalë për Dhurata Dorën, bashkëpunim të cilin Noizy tashmë e ka konfirmuar. Megjithatë, reperi nuk ka zbuluar detaje të mëtejshme rreth këtij bashkëpunimi, i cili sigurisht pritet të kthehet në një hit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto