(EMRI-FOTO) Policia del sërish blof për kapjen e të shumëkërkuarit për masakrën e Lushnjes

20:59 14/08/20201min107
942d577e7e5f888c132dd9a4c936ab88_L (1)

Laert Haxhiu është një nga personat më të kërkuar në Shqipëri, me policinë që ka zhvilluar disa operacione për kapjen e tij por pa arritur ta arrestojë të shumëkërkuarin për vrasje.

Sipas Newsbomb, Forcat Operacionale kanë zhvilluar një tjetër operacion për kapjen e Haxhiut në zonën e Freskut, pasi kishin marrë informacione se 28 vjeçari ndodhej në atë zonë.

Por, edhe njëherë tjetër Laert Haxhiu ka arritur të shpëtojë, duke e nxjerrë blof policinë.

Laert Haxhiu është i akuzuar për vrasjet e Zamir Latifit dhe Jurgen Hoxhës, ndodhur 3 vite më parë në qytetin e Lushnjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto