(EMRI-FOTO) Po mbahet me oksigjen / Infektohet me Covid-19 politikani i njohur shqiptar, refuzon spitalin!

17:52 08/09/20201min179
thumbnail_lajmi fundit

Arkeologu dhe politikani i njohur shqiptar, Neritan Ceka është infektuar me Covid-19.

Sipas TvT, mësohet se Ceka po trajtohet në shtëpi, pasi nuk ka pranuar të marrë mjekim në spital, por gjendja e tij po ndiqet në kushtet e shtëpisë.

Krahas trajtimit me medikamentet anti-Covid, Ceka po asistohet edhe me oksigjen për lehtësimin e frymëmarrjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto