(EMRI-FOTO) ‘Kam humbur shijen!’ / Këngëtari i njohur shqiptar rezulton pozitiv me Covid-19

09:31 28/08/20201min49
vaksina

Këngëtari i njohur shqiptar, Shkëlzen Jetishi ka rezultuar pozitiv në testin e Covid-19.

Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtari, i cili është shprehur se është në gjendje të mirë shëndetësore dhe se aktualisht ndodhet në vetizolim.

“Jam në gjendje të mirë shëndetësore, por vetë erërat nuk po i ndjejë. Momentalisht ndodhem në vetizolim”, tha Jetishi.

Kujtojmë se, më herët Jetishi është detyruar nga Policia të qëndrojë i mbyllur në shtëpi pasi ishte shoqëruar me këngëtarin tjetër nga Gjakova, Muhamet Sejdiu, i cili rezultoi po ashtu pozitiv në testin e Covid-19.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto