EMRI/ Deputeti i PS del pozitiv me Covid-19, karantinohet bashkë me familjen

09:58 28/09/20201min167
images (6)

Ka rezultuar pozitiv me Covid-19 deputeti i Partisë Socialiste në Elbasan, Florenc Spaho.

Mësohet së gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe është karantinuar së bashkë më familjen.

Në qytetin e Elbasanit ka 309 raste aktive me Covid-19.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto