EMRAT/ Të shtëna me armë në Shkodër, të plagosur babë e bir

12:58 11/10/20201min138
thumbnail_lajmi fundit PUSULLA

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër

Ngjarja në në lagjen Dobraç

Ata jane babe e bir, Xhelal dhe Mentor Hasanaj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto