(EMRAT) Ngjarje e rëndë në Kamëz / Sherri mes të rinjve degradon në përdorimin e thikave, plagosen tre 17 vjeçarë

10:00 30/09/20201min155
sherr-me-thika

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kamëz, ku pas një sherri banal janë plagosur me thikë 3 të rinj 17 vjeçarë.

Sipas policisë, sherri ka nisur për motive banale jashtë një marketi, ndërsa janë shoqëruar në komisariat dy persona.

Mësohet se tre të rinjtë e plagosur janë: E.Daku, R.Bani dhe Sh. Duraku,të cilët po marrin mjekimin e nevojshëm në spital.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto