EMRAT/ Kunati vret kunatën: Ja kush janë autori dhe viktima e vrasjes në Bathore

19:39 15/09/20201min256
Policia-Korce1-770x400-1-696x362

Janë zbuluar identitetet e autorit dhe viktimës së krimit në familje, të ndodhur këtë mbrëmje në zonën e Bathores në Tiranë.

Autori i këtij krimi është Agron Tanushi, ndërsa viktima është kunata e tij, Jetmira Hasani.

Tiranë/ Informacion paraprak

Më datë 15.09.2020, rreth orës 17:40, në Bathore, në rrugën “Apollonia”, pas një konflikti të çastit, për motive ende të paqarta dyshohet se shtetasi A.T., ka vrarë me armë zjarri kunatën e tij, shtetasen J.H.

Menjëherë forca të shumta policie kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë rrethuar zonën ku vijon krehjen e zonës për kapjen e autorit.

Gjithashtu është ngritur Grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë po vijon puna për sqarimin dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto