(EMRAT) Aksident tragjik në Shkodër, vdes 27 vjeçarja në gjendje të rëndë bashkëshorti

13:36 21/09/20201min113
aksident-590x354-1

Një persona ka humbur jetën në orët e para të mëngjesit të kësaj të hëne, si shkak i një aksidenti rrugor.

Ngjarja është regjistruar në aksin rrugor Shkodër-Han i Hotit.

Viktima është një 27 vjeçare e identifikuar si Hatixhe Delaj, ndërsa bashkëshorti i saj Emiljan Delaj është dërguar me urgjencë në spitalin e Shkodrës, ku ndodhet në rrezik për jetën.

Sipas informacioneve paraprake, drejtuesi i automjeti ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një tjetër automjet, që ka qënë i parkuar.

Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto