Elisa Spiropali provokon keq demokratët nga bastioni i tyre, Kamza!

16:50 07/09/20201min137
spir

Elisa Spiropali, drejtuesja politike e Partisë Socialiste për Qarkun e Tiranës është ndalur në investimet në zonën e Kamzës në objekte arsimore duke i kthyer dhe një përgjigje Partisë Demokratike për zonën që është quajtur gjithmonë bastioni i të djathtës.

Në një nga bastionet e PD, Spiropali thotë se Lulzim Basha dhe demokratët duhet të harrojnë fitoren në këtë bashki në zgjedhjet e ardhshme.

Postimi i plotë i Spiropalit:

📍Kamëz | Puna me ritme të shtuara për ngritjen nga themelet të kopshteve dhe shkollave që tërmeti i 26 nëntorit nuk i kurseu, janë detyrimi që kemi ndaj fëmijëve, nxënësve e prindërve.

Përgjigje sakaq edhe për ata që #nukbesuan dhe veç baltës nuk vendosën asnjë tull.👎🏻Lulzim, harroje Kamzën!✌

🌹#Programi i Rindërtimit do të konkretizohet me ndërtimin e 22 objekteve arsimore në Kamëz. Siguria dhe kushtet bashkëkohore janë standardi i punës tonë.

#Bashkë #PërShqipërinëqëDuam

#PsQarkuTiranë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto