Ekzekutohet në Serbi biznesmeni shqiptar(EMRI)

09:30 02/10/20201min149
maxresdefault

Në Novi Pazar persona të panjohur kanë vrarë pronarin e një agjensie turistike në Prishtinë dhe kanë plagosur një tjetër.

Sipas mediave serbe, viktima është Selajdin Janjeva, pronari i Agjensisë Turistike “Selo Tours” nga Prishtina, ndërka ka mbetur i plagosur baxhanaku i tij.

Informacionet e para thonë se vrasësi është larguar nga vendi i krimit, ndërkohë policia në vendin e ngjarjes po kryen hetimet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto