Edhe Paris Saint Germain interesohet për Messin

17:23 28/08/20201min103
114110171_messi

Pas Manchester City dhe Manchester United, është Paris Saint Germain i cili po ndërmerr veprime konrete për transferimin e Lionel Messi, i cili vendosi të largohej nga Barcelona.

Sipas raportit të France Football, Drejtori Sportiv i PSG Leonardo telefonoi babanë e Messit, Jorge Messi, të cilit i shprehu interesimin për lojtarin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto