E zhveshur përpara pasqyrës, motra e Dua Lipës ‘vjedh’ vëmendjen me pozat provokuese (FOTO)

13:51 05/10/20202min112
download (23)

Dua Lipa është padyshim një nga artistet më të suksesshme shqiptare. Ajo ka arritur majat me projektet e saj pasi vetëm pak kohë më parë njoftoi se klasifikuar si artistja e tretë më e dëgjuar në botë brenda një muaji dhe artistja e parë femër më e dëgjuar. Lipa merr vëmendjen edhe për shkak të paraqitjes së saj pasi jemi mësuar ta shohim gjithmonë super në formë dhe me një pamje të kuruar.

Ndërkohë këtë herë vëmendja e mediave është zhvendosur tek motra e këngëtares, e cila është shfaqur tejet joshëse teksa ka pozuar me bikini. Rina Lipa, njësoj si motra e saj gëzon forma perfekte trupore dhe këtë e tregoi më së miri në paraqitjen e saj të fundit.

“Hidratim”, ka shkruar Rina krah postimit, ku shfaqet e zhveshur dhe me një shishe ujë në dorë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *