E zhveshur dhe me flokët mbi gjoks, Tayna publikon pamjet e nxehta: E dua veten

15:32 19/10/20202min119
800x800bb

Edhe pse 23 vjeç, Tayna është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të komenturara. Ajo numëron shumë hite në repertorin e saj, të cilat menjëherë pas publikimit kanë rezultuar mjaft të suksesshme duke arritur miliona klikime.

Artistja, emri i vërtetë i së cilës është Doruntina Shala kujdeset së tepërmi për pamjen e saj, duke u paraqitur mjaft e kuruar por edhe me një fizik perfekt për të cilin ushtrohet rregullisht në palestër.

Së fundmi ajo ka publikuar disa imazhe ‘të nxehta’ teksa ka pozuar topless. Ajo i ka ndarë pamjet në rrjetin social ‘Instagram’ dhe ka marrë komente të shumta nga fansat.

 

“Jam duke e dashur veten time më shumë dhe kjo po shihet”, kanë qenë fjalët në mbishkrimin e fotografisë ku në njërën prej tyre artistja ka mbuluar gjoksin me flokët e gjatë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto