E vërteta rreth “lidhjes” së Trejsi Sejdinit dhe Don Xhon

10:23 05/12/20201min113
2a9bcf30866d39894d7a212f8b104067 (1)

Ish “Miss Universe Albania” Trejsi Sejdini, u përfol për një lidhje të mundshme me reperin Don Xhon. Dyshja u fotografuan teksa kalonin kohë bashkë në një lokal, ku dukeshin mjaft të afërt.

Duket mos ditur më herët që Trejsi dhe Don Xhon njiheshin me njëri-tjetrin, menjëherë u aludua për një lidhje të re. Mirëpo, sipas Prive.al, dy të rinjtë janë thjesht miq dhe asgjë më tepër se kaq. Takimet e tyre janë bërë më të shpeshta pasi Trejsi pritet të jetë protagonistja e një prej klipeve të reja të Don Xhon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto