E trishtë, aktorja e njohur vetëvritet në moshën 36 vjeçare!

12:21 16/09/20201min233
rip1

Sei Ashina, aktorja e njohur japoneze ka ndërruar jetë në moshën 36 vjeçare. Ajo është gjetur në apartamentin e saj në Tokio nga vëllai i saj. Vdekja e saj është cilësuar si vetëvrasje në raportin policor.

Aktorja nuk i përgjigjej telefonatave dhe mesazheve që prej ditës së dielë, gjë e cila shqetësoi vëllain e saj. Sei nuk kishte lënë asnjë shënim dhe nuk dihen motivet që e shtynë drejt vetëvrasjes. Sei u bë e njohur ndërkombëtarisht me rolin e saj në filmin “Silk” të vitit 2007.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto