E rrethuar nga buqetat gjigante, Luana surprizohet në mesnatë për datëlindje!

11:28 02/09/20201min54
118600881_2642075476039313_6635986888620470_n-1-696x521

Luana Vjollca feston sot 29 vjetorin dhe këtë ditë të veçantë e nisi me një super surprizë. Në mesnatë, moderatorja e gjeti veten të rrethuar nga buqetat gjigante të luleve dhe dekorit enkas për të.

 

E veshur me pizhama dhe pa grim, Luana ka festuar në taracën e shtëpisë së saj. Moderatorja nuk ka zbuluar se kush ja bëri këtë surprizë, megjithatë ka postuar disa foto ku shfaqej tepër e lumtur. “29 vjetori festohet me pizhama dhe pa grim,” shkruan ajo krahas fotove.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto