E rrallë! Zbuloni kush është 32-vjeçari që duket si adoleshent

12:32 23/09/20202min184
rusiiii-696x464

Mediat ruse e kanë përqëndruar vëmendjen e tyre këto ditë te 32-vjeçari Denis Vashuri, i cili ka pamjen e një 14-vjeçar.

Për këtë fakt ai ka dhënë një intervistë për kanalin në You Tube, ku shpjegoi se si ka ndikuar pamja e tij prej adoleshenti për t’u përshtatur me njerëzit.

Ai ka lindur në vitin 1987 dhe tregoi se policia kishte dyshuar një rast se mos ndoshta ai ka falsifikuar patentën e shoferit. Por kur ata kishin vërtetuar të kundërtën, kishin mbetur pa fjalë.

Më tej ai u shpreh:

“Kur kuptova që nuk do të ndryshoja më fizikisht, në fillim u ndjeva paksa keq. Mendova se si do të dukej gjithçka, si do të vazhdonte jeta ime, nëse do të ishte e vështirë për mua.

Pamja ime fizikë është e re, por trupi brenda është aq i vjetër sa çdo person tjetër”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto