E rëndë në Kukës/ 19 vjeçari mbytet në rezervuar teksa po lahej

22:09 03/09/20201min135
thumbnail_lajmi fundit

Një 19 vjeçar ka gjetur vdekjen teksa ka hyrë në një rezervuar për t’u larë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Novosej të Kukësit.

Në fshatin Novosej, në rezervuar, dyshohet se është mbytur duke u larë shtetasi S.B., rreth 19 vjeç. Menjëherë në vendin ngjarjes janë nisur shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto