E rëndë në Kavajë, gjendet i vetëvarur në banesën e tij 84 vjeçari, mister shkaqet

10:42 16/09/20201min84
auto_vetevarje-1481738745-5455801_1522671840-766041615226758341522675838

Një ngjarje e rëndë është shënuar në qytetin e Kavajës, ku një 84 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në banesën e tij.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarjeje të rëndë, ndërsa nuk dihet arsyeja që e ka detyruar të moshuar të ndërmarrë këtë akt të rëndë.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 15.09.2020, rreth orës  09:50, në lagjen Nr.5, tek rruga e “Ferrave”, Kavajë, në banesë, është gjetur pa shenja jete, i vetëvarur, shtetasi Sh.S., 84 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto