E rëndë në Elbasan/ Qëllohet në drejtim të ‘Shqiponjave’ dhe FNSH, raportohet për të plagosur! RENEA drejt vendit të ngjarjes

13:55 24/09/20201min221
policia-renea-compressor-e1518081178749

Një person ka qëlluar me armë në drejtim të Policisë së Elbasanit, forcave ‘Shqiponja’ dhe FNSH.

Descript.al ka mësuar se policia ka shkuar për të vënë në pranga një person të rrezikshëm, por që ai ka hapur zjarr në drejtim të tij.

Ai ndodhet në një banesë në katin e dytë, dhe ka qëlluar disa herë në drejtim të policisë. Mësohet se nga të shtënat janë plagosur dy persona të cilët janë transportuar në spital.

Ngjarja është vazhdim e sipër, dhe vazhdon të ketë shkëmbim zjarri. RENEA drejt vendit të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *