E pazakontë! Spikerja ia plas së qarit në studio, ja lajmi që e tronditi (Videoja po thyen rrjetin)

17:55 22/10/20203min240
-800-0-5f91a82eee7d2

Lufta mes Armenisë dhe Azerbjaxhanit po bëhet edhe më e ashpër

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në njërin prej televizioneve, ku spikerja fillon të qajë gjatë raportimit pasi qyteti i saj i origjinës ishte rimarrë prej armenëve.

Bëhet fjalë për qytetin jugor të Nagorno Karabakh, i cili quhet Zengilan. Qyteti u mor gjatë ditës së djeshme nën kontroll nga azerët.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto