“E papranueshme,” Besa Kokëdhima kritikon publikisht Renato Mekollin

11:02 14/10/20202min148
maxresdefault-20-1-1068x601

Prej pak javësh ka nisur trasmetimi i “Hell’s Kitchen”, programit që ka bërë bujë çdo sezon për shkak të situatave konfliktuale të krijuara dhe sjelljes së Renato Mekollit.

 

Në një nga puntatat e këtij sezoni, shef Renato kritikon ashpër një nga konkurentet, duke shtuar edhe ofendime. Teksa e kritikonte për pjatën e bërë prej saj, Renato i përmend vazhdimisht termin “qorre” për shkak se vajza në fjalë mban syze optike.

Për këtë moment, ka reaguar edhe këngëtarja Besa Kokëdhima. “Ky është bullizëm dhe duke përdorur një disavantazh fizik bëhet akoma më e rëndë! Je një shef i shkëlqyer, por kjo është e papranueshme,”ka shkruajtur Besa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto