E kuruar nga koka tek këmbët dhe me një fizik perfekt, Marina Vjollca shfaqet super joshëse (FOTO)

15:51 19/10/20201min94
download - 2020-10-19T155102.268

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të pëlqyera nga publiku shqiptar. Vjollca shfaqet gjithmonë në super formë dhe jo rrallë herë vëmendjen e marrin format trupore. Kësaj here ajo ka vendosur të ndajë në rrjete sociale një foto ku është shfaqur tepër joshëse.

Vjollca pozoi përpara kamerës me një fustan klasik të ngushtë, i cili i theksoi akoma dhe më tepër fizikun perfekt. Ajo zgjodhi këtë paraqitje për puntatën e mbrëmjes së të shtunës në ‘Klanifornia’ dhe mori mjaft komplimente nga fansat në ‘Instagram’.

Në pamjet e publikuara Marina shfaqet e kuruar nga koka deri tek këmbët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *