E konfirmon gazetari italian, Gallatasarai interesohet për mesfushorin e Interit

15:42 06/09/20201min80
naingolan Gallatasaray

Gallatasarai është i interesuar për mesfushorin e Interit, Raxha Naingolan. Klubi turk kërkon ta marrë belgun me formën e huazimit me të drejtë blerjeje në fund.

naingolan

Lajmin e ka dhënë gazetari sportiv, Nikolo Skira. Por Interi kërkon ta shesë menjëherë Naingolanin dhe kërkon për mesfushorin 18 milionë euro.

Në garë për belgun është edhe Kaljari.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto