E kërcënuan me armë, Rovena Stefa rrëfen incidentin e frikshëm

12:50 05/12/20201min105
unnamed-1-1 (1)

Rovena Stefa ka qenë e ftuar tek “Glamour Zone”. Teksa fliste për karrierën e saj, këngëtarja ka kujtuar edhe një incident të frikshëm që i kishte ndodhur vite më parë, në Suedi.

 

“Ka qenë në Suedi, një shqiptar i fiksuar. Kam qenë në prapaskenë me 2 këngëtarë të tjerë dhe sigurimin, dhe ai ka gjetur një mënyrë dhe ka ardhur aty mbrapa (në prapaskenë) dhe kishte armë me vete. Më tha: ‘O do vish me mua o ska…’ Ishte problem sepse ai ishte i dehur, dhe kishte armë. Por mëpas e kanë marr, dhe ka ngrënë një drru të mirë,” është shprehur Rovena.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto