“E butë dhe…”, vajza e ish deputetes shqiptare tregon të pasmet sek*i (FOTO)

12:56 28/08/20201min91

Vajza e ish deputetes Albina Deda, Ada Deda është një emër i njohur për mediet rozë. Ajo numëron mijëra ndjekës në ‘Instagram’ dhe prej vitesh është pjesë e botës së modelingut.

Deda njihet për pozat e saj provokuese dhe linjat perfekte trupore, të cilat i shfaq shpesh në rrjete sociale. Së fundmi modelja ka marrë vëmendjen e fansave për shkak të pozave seksi me rroba banje.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto