E bukur dhe sensuale, Nora Istrefi vjen me një bashkëpunim të ri

10:29 08/09/20202min167
nora-1

Nora Istrefi është një këngëtare shumë e dashur për publikun, që ka tërhequr vëmendjen gjithmonë me format trupore mahnitëse.

Mes shumë bashkëpunimeve, ajo ka zbuluar duetin e rradhës. Bëhet fjalë për një projekt të përbashkët me këngëtarin Butrint Imeri, të cilin, Nora e ka konfirmuar me anë të një postimi në rrjetin social “Instagram”.

Aludohet se titulli i këngës do të jetë “Dy zemra”, por këtë do ta zbulojmë ditën e diel. Në foton e postuar, Nora duket e veshur me të bardha dhe mjaft seksi. Fansat janë në pritje të këngës së re, që padyshim pritet të bëhet hit i rradhës.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *