E arrestuan me bujë për Lamborghinin ‘e vjedhur’, Policia shqiptare del komplet blof

17:38 13/08/20201min183
fe9aa50c9d87e7eb1b9064d4bd20f096_L

Një 36-vjeçar pak ditë më parë është arrestuar nga Policia në Pikën Kufitare të Morinës, pasi dyshohej se mjeti ‘Lamborghini’ që po fuste në Shqipëri ishte i vjedhur në Itali.

Në pranga ra shtetasi Labinot Ramadani, shtetas kosovar me letra zvicerane.

Mirëpo, ditën e sotme është bërë me dije se pas verifikimeve ka dalë se mjeti nuk është i vjedhur dhe se ‘Lamborghini’ ishte me dokumente të rregullta.

Kujtojmë që ngjarja ka ndodhur më 28 korrik, ndërsa me 4 gusht dokumenti i është përcjellë Prokurorisë së Kukësit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto