“E ardhme e trishtë,” Klea Huta tejet e shqetësuar nga ky fakt!

14:40 14/09/20201min109
klea-huta-Copy-1024x573-1-696x389-1

Jetojmë në epokën e internetit dhe sigurisht si interneti, ashtu dhe teknologjia, na ofrojnë mjaft lehtësira në jetën e përditshme. Por me ecurinë e tyre, vijnë edhe problematika të tjera. Pikërisht për këtë fakt, Klea Huta e imagjinon shumë të trishtë të ardhmen.

“Kjo fotoja nuk e di çfarë përmban, por e ardhmja më duket shumë e trishtë. Shokët e ngushtë të nipërve dhe mbesave të mia më duket sikur do jenë robotër! Dhe distancimi social ka nisur prej vitesh, s’e kuptoj propagandën e Covid-19,” shkruan Klea krahas një fotoje ku shfaqet Mark Zuckerberg.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto