Durrës/ Hidhet nga kati i shtatë i pallatit një 75-vjeçar

10:06 04/09/20201min105
vetevrasje-compressor-637x375-1

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Durrës, ku një 75-vjeçar është hedhur nga kati i 7-të i pallatit ku banon duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Njoftimi i policisë:

Më datë 04.09.2020, rreth orës 08:00, në lagjen nr.1, Durrës, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 7-të i pallatit ku banon, shtetasi V.N., 75 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto