Durrës/ Arrestohet 51-vjeçari, akuzohet për veprime të turpshme me një 8-vjeçare

14:57 06/10/20201min87
images (22)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës ku një 51-vjeçar është denoncuar, për vepra të turpshme me një vajzë 8-vjeçare.

Denoncimi është bërë nga nëna e vajzës, teksa autori i dyshuar i identifikuar me inicialet A.M është fqinji i tyre.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin:

A.M., 51 vjeç, banues në Durrës, pasi më datë 05.10.2020, fqinja e tij ka kallëzuar se ai ka kryer veprime të turpshme ndaj vajzës së saj të mitur 8 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprat penale “Vepra të turpshme”, “Kundërshtim i punonjësit të Policisë” dhe “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *