Dua Lipa tallet publikisht me Trump duke zbuluar detajin që nuk e kishim vënë re

12:07 30/09/20201min141
dua-trump-1

Rreth Donald Trump ka një sërë lajmesh ironike, por detajin e fundit e ka dhënë Dua Lipa. Trump është kthyer shpesh herë në “meme” në rrjet, për shkak të modelit të tij të flokëve.

Pas debatit të parë presidencial, Dua ka shkëputur një foto, ku ka ironizuar Trump. “70 mijë dollarë shpenzime për flokë dhe parukeri i tij prapë e urren atë,”shkruan këngëtarja. Ajo ka vënë në dukje një kapëse në flokët e Trump, e cila në fakt nga vajzat njihet si kapësja e flokëve shtesë që vendosen. Fotoja e saj tashmë është interpretuar në shumë mënyra, duke krijuar kështu meme-t e radhës për presidentin Trump.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *