Doktoresha ruse publikoi faktet e ndërhyrjeve estetike, Arbenita “kërcënon” publikisht!

10:03 10/09/20202min96
arbenita-600x360-1

Pak kohë më parë një klinikë ruse publikoi fotot e Arbenitës përpara dhe pas ndërhyrjeve estetike. Lajmi që Arbenita kishte bërë ndërhyrje, sigurisht që bëri xhiron e rrjetit, por modelja e mohoi kategorikisht këtë gjë.

 

Së fundmi, doktoresha ruse që postoi fotot e para, është shprehur që publikon vetëm foto të punës së saj, jo foto të pavërteta. Ky është bërë shkak që Arbenita të reagojë, por këtë herë më ashpër.

“Do shkosh në burg ke për ta parë kush është Arbenita. Më beso. Sapo të shkelësh në Britani do e shohësh. Mjaft përdore fotot e mia për famë. Je mbretëresha e fotoshopit,” i ka shkruajtur Arbenita në mesazhe doktoreshës në fjalë, teksa ka ftuar të gjithë ndjekësit e saj që t’i bëjnë block profilit të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto