“Do t’i bëjmë zero taksat për ushqimin e popullit”, LSI hidhet në sulm ndaj Ramës: Kush e beson më e ka problemin vetëm me…

13:46 25/10/20201min88
rama-vasili-1-1-696x385

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili ka publikuar deklaratat e kryeministrit Edi Rama të bëra para ardhjes në pushtet të socialistëve, në të cilën premton se do të bëhen zero taksat për ushqimin.

Vasili shkruan se kryeministri nuk e mbajti kurrë premtimin dhe se kush e beson e ka problemin vetëm me veten.

“Ja si gënjente KM ose Krye Mashtruesi edhe për bukën e gojës! (VIDEO).
KM kishte premtuar të bënte ZERO, TVSH-në për ushqimet e shportës.
Ushqimet e shportës janë mbijetesa e qytetarëve.
GËNJEU. Nuk e mbajti kurrë premtimin!
Kush e beson më KM ose Krye Mashtruesin e ka problemin vetëm me veten dhe me asnjë tjetër”, shkruan Vasili.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto