Djali i Dr.Florit feston datëlindjen, miku i tij i ngushtë emocionon me fjalët: Dje, sot, përgjithmonë…

15:48 09/09/20201min117
571e3a36d1076fb4666b7b1273ef86f7_L

Djali i artistit të ndjerë shqiptar, Dr Flori feston ditën e sotme datëlindjen. Krahas urimeve të shumta nga familjarët, Landi Hysi i ka dedikuar Danielit fjalët më të veçanta.

Shoku i ngushtë i Dr Florit ka ndarë në rrjetin social disa fotografi të djalit në rrjete sociale, i cili duket mjaft i buzëqeshur dhe i lumtur ndërkohë që ka përpara tortën e datëlindjes.

Dje. Sot. PËRGJITHMONË! Gëzuar Dani!

Dhe mbaj mend që ashtu siç ke emrin, ashtu është! VETËM Zoti është gjykatësi yt!”, shkruan këngëtari krahas postimit të tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto