Dikur qysh në moshën 8 vjeç përpiqej për të dalë nga varfëria : Tani e gjithë bota flet për të

17:15 28/08/20203min168
brad-pitt-girlfriend

EN GÖZDE BEKARIN KALBİNİ ÇALDI

Brad Pitt, i cili u quajt pas ndarjes me Angelina Jolie si “beqari më i popullarizuar i Hollywood” dhe emri i tij u përfshi në thashetheme dashurie me shumë njerëz të ndryshëm të cilat rezultuan jo të vërteta. Tashmë duket se ka humbur zemrën e tij te një modele disa vite më e re se ai e cila quhet Nicole Poturalski.

Është pohuar se 56-vjeçari Pitt është në një lidhje dashurie me modelen gjermane me origjinë polake Nicole Poturalski prej disa  kohësh.

Ajo e cila i bëri ndjekësit ta besojnë këtë është se ky çift u fotografua së bashku në një aeroport në Francë,dhe shkuan në Miraval Castle, të cilën Pitt e bleu me ish-gruan e tij Jolie.

Poturalski u rrit në Bergkamen, një qytet i vjetër i minierave të qymyrit afër Dusseldorf, Gjermani.

ADINI BÜTÜN DÜNYA DUYDU

MADENCİ KASABASINDA BÜYÜDÜ

 

Nëna e Nicole Poturalski Agnieszka dhe babai Janus u ndanë kur ajo dhe motra e saj ishin fëmijë të vegjël.

Poturalski jetoi me nënën dhe motrën e saj në një apartament me dy dhoma gjumi për një kohë të gjatë.

Ndërkohë që kjo familje prej tre vetësh po përjetonte vështirësi financiare  halla e saj, e cila gjithashtu jetonte në të njëjtin bllok banimi, zgjati dorën e saj të ndihmës.

Megjithëse babai u divorcua nga nëna e saj, Poturalski gjithmonë mbajti raporte tejet të ngrohta  me gjyshin  dhe gjyshen nga babai.

Poturalski, e cila jetoi në një qytet të vogël minierash deri në moshën 19 vjeç, që nga fëmijëria kishte një pamje të jashtëzakonshme fizike.

KÜÇÜKKEN AKLINA KOYMUŞTU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto