Dikur e ftonin në emision / Gazetari i njohur kosovar i bën ‘diss’ Eni Vasilit dhe Blendi Fevziut

20:31 06/09/20201min78
78f2b46c2e83e27b64637f007aad77d4_L

Ndonëse prej vitesh ka drejtuar emisionin e tij në ekranet e Kosovës, këtë sezon gazetarin e njohur, Baton Haxhiu do ta shohim në një ekran shqiptar.

Nga një “mysafir” te “Opinioni” i Blendi Fevziut, Haxhiu duket se tashmë do ta rivalizojë atë si dhe Eni Vasilin, me emisionin e tij të enjteve në ekranin e “Abcnews”.

Prej disa vitesh Baton Haxhiu ka drejtuar emisionin “Zona B” në Klan Kosova.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *