Detajet/ Gruaja hidhet nga kati i 5-të në Tiranë, ndërron jetë në vendngjarje

21:03 26/09/20201min145
1600947113_1527065528policiavlore

Një shtetase e moshës 60 vjeç, mësohet se është hedhur nga një lartësi e madhe këtë pasdite në Tiranë.

Sipas njoftimit të Policisë, shtetasja B. K, vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 26.09.2020, rreth orës 17:55, në rrugën e “Dibrës”, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i 5 i pallatit ku banon shtetësja B.K., 60 vjeçe dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se  shtetasja B.K, vuante nga probleme të shendetit mendor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto