Detajet e para, një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në oborrin e një banese

22:39 02/11/20202min99
policia-naten-644x450

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer në oborrin e një banese në Durrës.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në rrethimin e oborrit të shtëpisë së shtetasit S. H., 36 vjeç.

Fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Informacion paraprak

Më datë 02.11.2020, rreth orës 21:30, në lagjen nr.14, Durrës, në rrethimin e oborrit të shtëpisë së shtetasit S. H., 36 vjeç, ka shpërthyer një sasi e vogël dyshohet lëndë plasëse, nga e cila nuk ka as të lënduar dhe as dëme materiale.

Menjëherë në vendngjarje kanë shkruar forcat e Policisë dhe grupi hetimor ku vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto