Deputeti i Opozitës Lefter Maliqi, Ska Coviq që na ndan

18:51 31/08/20201min118
maliqi-0-5f19ae64bf408

Nëpërmjet  statusit më të fundit të hedhur në llogarinë e tij në rrjetin social facebook deputeti Lefter Maliqi i cili është kthyer në emblemën e opozitës brenda dhe jashtë parlamentit thekson se “Ska Covid që na ndan” statusin e tij deputeti e bashkshoqëron me një video e cila tregon pritjen që i është bërë ishkryeministrit Berisha në Komunën e drejtuar nga zoti Maliqi në Berat vite më parë.

Ska Covid qe na ndan,do jemi me afer,me prane,me te bashkuar se kurre deri ne fitoren e perbashket dhe te shpejt.Se shpejti prane jush.Kthimi i besimit,shpreses do ndodh.Entuziazmi do rikthehet.Puna e ngelur ne vend nga 7 vjet e gjysem qeverisje mashtruese Rilindase po i vjen fundi.Se bashku premtimet do i kthejm ne realitet,sfida eshte e perbashket me fitore.Ju jeni te paret.Respekte dhe mirenjohje🙏.

Video suprizuese.

Gepostet von Lefter Maliqi am Freitag, 18. Dezember 2015

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto