Deputeti i Opozitës Lefter Maliqi, Vjeshta është stina e ndryshimit

13:50 31/08/20206min61

maliqi-0-5f19ae64bf408

Në një status të hedhur në llogarinë e tij në rrjetin social facebook deputeti Maliqi i cili tashmë njihet për qëndrimet e tija të forta ka nënvizuar se “Vjeshta është stina e ndryshimit” statusin e bashkshoqëron me një video ku kryeministri i Greqisë flet në parlamentin e vendit të tij lidhur me çështjen e detit.

I beji thirrje Piktorit deahtak ta lexoje mire se po ben tradhti kombetare duke dale publikisht kunder interesave kombetare.Vjeshta stina e bashkimit dhe reagimit Shqiptar,te largojme te keqen,te mbrojme kufijt dhe te ardhmen e vendit.Shqiperia e para🇦🇱.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto