Dalin pamjet e vrasjes së biznesmenit shqiptar në Serbi(VIDEO)

09:57 02/10/20201min155
janjeva-1068x648-1 (1)

Mediat serbe kanë publikuar pamje të momentit të vrasjes së biznesmenit nga Kosova. Selajdin Janjeva u qëllua për vdekje me armë zjarri.

Sipas portalit serb Sandzak Live, kamerat e sigurisë kanë kapur momentin e shkëmbimit të zjarrit. Nga pamjet duket se autorët afrohen, dhe vetëm njëri qëllon në drejtim të tij. Fillimisht Janjeva rrëzohet përtokë, ndërsa më pas agresorët i afrohen dhe për të siguruar që i kanë dhënë fund e qëllojnë dhe herë të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto