Dafina Zeqiri vjen me poza joshëse nga vaska

23:42 05/11/20203min82
ddd-1-780x439

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ajo shpesh rrëmben vëmendjen e mediave përmes fotografive atraktive që ndan me ndjekësit e saj të shumtë.

Së fundmi, Dafina ka publikuar në llogarinë e saj zyrtare në Instagram disa fotografi, ku është shfaqur mjaft provokuese në vaskë.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

E veshur me një fustan të zi dhe me flokët me baluke, Dafina është dukur mjaft tërheqëse në këto imazhe.

Në përshkrimin e fotografive, këngëtarja bëri të ditur se këto poza i mori gjatë festës së ditëlindjes të shoqes së saj të ngushtë.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Përndryshe, ajo është duke vazhduar të shijojë suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit, “Zili zili”, që është pritur mirë nga fansat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto