Dafina Zeqiri dhe Ylli Limani së shpejti në bashkëpunimin e tyre të parë

18:11 04/12/20201min253
dldl (1)

Dafina Zeqiri dhe Ylli Limani do të sjellin së shpejti bashkëpunimin e tyre të parë. Këngëtarët e kanë konfirmuar tashmë lajmin, ndërkaq kënga është thuajse e përfunduar.

Dafina ka publikuar një video ku shfaqet duke punuar në studio muzikore së bashku me Yllin, por pa zbuluar detaje të tjera. Nuk dihet ende kur do të publikohet kënga, por fansat e dy këngëtarëve shpresojnë që projekti të dalë përpara festave.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto