Chiara Ferragni tregon barkun e rrumbullakosur duke pozuar topless para pasqyrës

15:43 29/10/20201min77
chiara-ferragni-12

Chiara dhe Fedez e dhanë lajmin e bukur nëpërmjet një fotoje, ku djali i tyre, Leo, mbante në dorë ekon e bebushes.

 

Pak ditë më parë, ajo publikoi edhe ekon e vajzës nga barku i saj.

Ndërsa sot, blogerja ka pozuar para pasqyrës topless para pasqyrës, duke treguar barkun e rrumbullakosur, teksa është në javën e 18 të shtatzënisë.

chiara ferragni (5)

Raportohet se bebushja do të vijë në jetë në muajin mars, pikërisht kur ka lindur edhe Leo, vëllai i madh.

fedez chiara ferragni (7)

Chiara dhe Fedez u lidhën në vitin 2016, ndërsa në maj të vitit 2017 erdhi propozimi super romantik.

Ata u bënë prindër për herë të parë në mars të vitit 2018.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto