Çfarë po ndodh? Tuna merr vendimin e papritur për karrierën dhe veten

16:44 24/10/20202min87
tuna-3

Tuna Sejdiu prej kohësh nuk ka sjellë një projekt të ri muzikor, pasi i fundit është “Amoni”, i publikuar në tetor të vitit të kaluar.

Së fundmi, Tuna ka marrë një vendim të rëndësishëm, duke u shkëputur përkohësisht nga muzika.

tuna (6)

Sipas “Prive”, as në muajt në vazhdim nuk do të ketë ndonjë projekt muzikor të realizuar nga këngëtarja.

tuna (4)

Për më tepër, ajo ka vendosur të mos shfaqet më as në publik.

tuna (1)

Periudhën e izolimit, Tuna e kaloi në Amerikë. Pas kësaj, ajo u shfaq në një koncert që u mbajt në Gostivar, nga i cili dolën thashethemet se ajo ishte në pritje të ëmbël për herë të dytë.

tuna8

Kjo për shkak të barkut, i cili ishte më i fryrë se zakonisht. Megjithatë, këngëtarja i hodhi poshtë të gjitha aludimet, duke postuar disa foto me bikini, në të cilat shfaqej në formë, ashtu siç ka qenë më parë.

tuna0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto