Çfarë ndodhi? Rozana Radi nuk ndjek më asnjë person në ‘Instagram’ përveç…

17:21 04/09/20201min100
Rozana Radi

Rozana Radi është mjaft e komentuar në mediat rozë për karakterin e saj moskokëçarës dhe thjeshtësinë, të cilën e tregon gjithmonë me fansat e saj. Mirëpo kësaj here një veprim i saj i ka çuditur të gjithë.

Radi ka vendosur të fshijë nga ‘Instagram’ të gjjthë personat që ndiqte më parë, përfshirë këtu miq, kolegë apo edhe të afërm. Por ajo nuk ka fshirë motrën e saj, Andeta Radin, e cila është personi i vetëm që ndjek në këtë rrjet social moderatorja.

Ende nuk dihet se cila është arsyeja e këtij veprimi por Rozana mund të jetë frymëzuar nga shumë VIP-a të huaj, të cilët nuk ndjekin shumë persona nga llogaritë e tyre. Ndërkohë ajo numëron plot 337 mijë ndjekësa apo followers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto