Category: Show Bizz

15:31 16/09/2021
SHARON-780x405-1-large.jpg
2min61
Dy javë më parë Sharon Stone humbi nipin e saj River. Vogëlushi ndërroi jetë ende pa mbushur një vit. Lindur më 8 shtator 2020, River Ëilliam Stone vdiq më 30 gusht, disa ditë pasi organet jetësore dështuan së funksionuari normalisht. Në një intervistë për ‘People’ Sharon Stone ka folur për herë të parë pas vdekjes […]

14:08 16/09/2021
Screen-Shot-2021-09-16-at-3.07.03-PM-large.png
5min36
Disa muaj pasi përfaqësoi Zvicrën në “Eurovision 2021”, Gjon Muharremaj i është rikthyer konkurrimit në një spektakël tjetër. Të shtunën ai u shfaq në audicionet e fshehura të “The Voice All-Stars” në Francë, shkruan WiwiBlogs. Gjon po kthehet në shfaqjen që e ndihmoi atë të tërhiqte vëmendjen e publikut për sezonin e veçantë të përvjetorit […]

12:29 16/09/2021
Screen-Shot-2021-09-16-at-1.28.52-PM-large.png
2min67
Autorja e “Përputhen”, Olsa Muhameti  ka vendosur që të zhvillojë një bashkëbisedim me fansat në rrjete sociale, duke shuar kuriozitetin e tyre lidhur me spektaklin e dashurisë. Ajo ka folur pa doreza lidhur me aludimet dhe akuzat e publikut, ku një ndër to kishte të bënte me takimet e imponuara të të rinjve brenda formatit […]

12:10 16/09/2021
prince-harry-meghan-markle-t-large.jpg
3min27
Meghan Markle dhe Princ Harry janë bërë pjesë e listës prestigjioze të 100 njerëzve më me ndikim këtë vit. Si pasojë, çifti i njohur ka pozuar për kopertinën e revistës së famshme “Time”. Markle dhe Harry shfaqen mjaft të kombinuar me veshjen bardh e zi, të stiluar nga Nina dhe Clare Hallworth. Por vëmendjen nuk […]

11:50 16/09/2021
Screen-Shot-2021-09-16-at-12.49.18-PM-large.png
2min29
Një djalë që mbante një thikë me vete u arrestua jashtë shtëpisë së Ariana Grande-s, në Hollywood Hills javën e kaluar. Në raportin e publikuar nga mediat, thuhet se i riu kërkoi me ngulm të takonte këngëtaren. Sipas “TMZ”, 23-vjeçari Aaron Brown, dyshohet se nxori një thikë kur u largua nga sigurimi jashtë shtëpisë së […]


Rreth Nesh

Pusullashqiptare.al vjen si një iniciativë gazetarësh të rinj që parim themelor kanë informimin e publikut në mënyrë të paanshme. Ne do të jemi gjithmonë të pavarur, të vërtetë, në krah të interesit publik.


Kontakto